CYHCT-C3TC-B300A-5P - CHEN YANG United States
Description: 570619535 POP-UP HALL EFFECT DC CURRENT SENSOR OUTPUT CURRENT: -300A ~ 0 ~ + 300A DC OUTPUT CURRENT: 4MA ~ 12MA ~ 20MA SUPPLY VOLTAGE: + 24V DC ACCURACY: ± 1.0%