TBI100.264.140.0390.22T - BAUMER United States
Description: TBI1002641400 39022T THERM, TYPE: BIMETAL, BODY MAT'R: S/STEEL 304, NOMINAL SIZE: 100 MM, CONNECTION PROCESS: 1/2 IN NPT, TUBE DIAMETER: 6 MM, TUBE MAT'R: S/STEEL 1.4571, TUBE LENGTH: 390 MM, TEMPERATURE RANGE: 0 TO 200 DEG. C, THERM = THERMOMETER, MFR PN: TBI100.264.140.0390.22T, MFR: BAUMER